Warning: file_get_contents(contents/Formularz_kontaktowy.htm): failed to open stream: No such file or directory in /domains/zepter-medical.malbork.pl/public_html/index.php on line 21
Zepter International - biuro Elbląg, Malbork

Złoty Otis 2009 - nagroda dla lampy Bioptron

Złoty Otis 2009 - nagroda zaufania konsumentów polskiego rynku farmaceutycznego

ZŁOTY OTIS 2009 DLA BIOPTRON PRO 1

Urządzenie BIOPTRON PRO1 firmy Zepter International zostało uhonorowane statuetką VI edycji konsumenckiego sondażu o Nagrodę Zaufania "Złoty OTIS" 2009 w kategorii: Sprzęt Medyczny.

BIOPTRON PRO1 to służące do terapii światłem urządzenie medyczne, które zostało uznane przez konsumentów za najlepszy Sprzęt Medyczny. Głosujący wskazywali m.in. takie cechy aparatu Bioptron jak: skuteczność w uśmierzaniu różnego rodzaju bólu, precyzję w likwidowaniu blizn w oraz prostotę obsługi.

W dniu 28 kwietnia 2009 roku w imieniu firmy statuetkę Złoty OTIS 2009 odebrał Prezes Zarządu Zepter International Poland Sp. z o. o. Pan Grzegorz Wilkosz.
Bioptron już po raz drugi został wyróżniony przez konsumentów, co jest dowodem skuteczności działania urządzenia. Ponieważ nagroda jest wyrazem zaufanie jakim darzą produkt nasi klienci, Złoty Otis jest dla firmy szczególnym wyróżnieniem i powodem do dumy.

NAGRODA ZAUFANIA "ZŁOTY OTIS"
Złoty OTIS to najważniejsza nagroda konsumencka przyznawana corocznie producentom na rynku farmaceutycznym, którzy - zdaniem pacjentów - oferują godne zaufania i rekomendacji preparaty lecznicze i sprzęt medyczny.System Terapii Światłem BIOPTRON to urządzenie medyczne o skuteczności potwierdzonej klinicznie, zarówno w leczeniu ran, stanów bólowych jak i niektórych schorzeń skóry. System Terapii Światłem BIOPTRON jest opatentowanym urządzeniem medycznym ze specjalnym mechanizmem optycznym, które emituje światło o widmie podobnym do tej części widma elektromagnetycznego, która jest wytwarzana w naturze przez słońce, ale pozbawione szkodliwego promieniowania UV.
Bioptron Compact III laureatem Nagrody Zaufania "Złoty OTIS" 2006

Aparat Bioptron Compact III otrzymał ogromną ilość głosów od zadowolonych klientów i dzięki temu został laureatem III edycji konsumenckiego sondażu o Nagrodę Zaufania "Złoty OTIS" 2006 w kategorii: Sprzęt Medyczny. W dniu 25 kwietnia Pan Wadim Greczany Brand Dyrektor Zepter Medical odebrał w imieniu firmy nagrodę.

Nagroda Zaufania "Złoty OTIS" jest pierwszym w historii wyróżnieniem Konsumentów polskiego rynku farmaceutycznego. Spośród zgłoszonych przez Producentów przedstawianych preparatów, a także sprzętu medycznego, Czytelnicy, Widzowie Polsatu i Internauci wskazali te, do których deklarują osobiste zaufanie, stąd nazwa - "Nagroda Zaufania".

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.