Warning: file_get_contents(contents/Formularz_kontaktowy.htm): failed to open stream: No such file or directory in /domains/zepter-medical.malbork.pl/public_html/index.php on line 21
Zepter International - biuro Elbląg, Malbork

Therapy Air iON


Absolutnie niezrównany system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń z innowacyjnym MODUŁEM GENERUJĄCYM JONY UJEMNE - Therapy Air iON.

PROBLEM:
Na ziemi już nie ma miejsca z czystym powietrzem!

Pyły nieustannie krążą w powietrzu zgodnie z zasadą - co wzlatuje musi też opadać. Biliony ton pyłu wznoszą się, a potem opadają do wód, wnikają do gleby, opadają na ludzi, rośliny... człowieka dotykają podwójnie: raz skażając jego najbliższe otoczenie i źródła pożywienia, dwa wnikając do płuc.

 • Człowiek wykonuje 22 000 oddechów dziennie.
 • Codziennie wdychamy do 20 000 litrów zanieczyszczonego powietrza ważącego 16 kg.

Co więcej zmieniona została struktura powietrza wewnątrz pomieszczeń!
W ostatnich 20 latach epidemiolodzy zwrócili uwagę na coraz większą liczbę osób zapadających na chorobę, której objawy podobne są do objawów grypy. Rutynowe badania nie doprowadziły jednak do wyjaśnienia przyczyny ani źródła tej choroby. Objawy - co ciekawe - ustępowały, gdy chory zmieniał miejsce zamieszkania lub pracy. Powiązano je z epidemią złej jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń i nazwano "zespołem chorych budynków"
Czy jest nam obojętne jakim powietrzem oddychamy?
ROZWIĄZANIE:

Nowy Therapy Air iON został wzbogacony o moduł generujący jony ujemne. Jonizacja jest jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania zanieczyszczeń z powietrza. Therapy Air pomoże wszystkim dbającym o Swoje zdrowie i kondycję psychofizyczną. W pomieszczeniu w którym zostanie zainstalowane, natychmiast można odczuć komfort oddychania czystym powietrzem.


Czy wiedzieli Państwo, że:

 • jony ujemne zwiększają sprawność i jakość wykonywania przez ludzi zadań psychometrycznych
 • senność, apatia, bóle głowy będące skutkiem przebywania w pomieszczeniach zamkniętych, można bardzo skutecznie zwalczać przy użyciu ujemnej jonizacji powietrza
 • właśnie jony ujemne są powszechnie stosowane przy leczeniu oparzeń, astmy, a także migreny...SYSTEM SKUTECZNYCH FILTRÓW THERAPY AIR iON

FILTR ANTYSTATYCZNY USUWA WIĄKSZE CZĄSTECZKI KURZU, WŁOSY, SIERŚĆ ZWIERZĄT.FILTR NIEWYMIENNY, NALEŻY CZYŚCIĆ CO 2 - 4 TYGODNIE UŻYWAJĄC ODKURZACZA LUB WODY.

FILTR ANTYBAKTERYJNY, USUWA W DUŻYM STOPNIU DROBINKI KURZU, PLEŚŃ I BAKTERIE O ROZMIARZEPOWYŻEJ 1Nm, CHRONIĄC JEDNOCZEŚNIE FILTR HEPA, NALEŻY WYMIENIAĆ CO 4 - 6 MIESIĄCY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZANIECZYSZCZEŃ W OCZYSZCZANYM POWIETRZU.

WYSOCE EFEKTYWNY FILTR ZEPTER HEPA USUWA CZĄSTECZKI KURZU, DYM PAPIEROSOWY, PODCZAS GDY ANTYBAKTERYJNA I ANTYPLEŚNIOWA WARSTWA THIAVENDAZOLE ELIMINUJE ZARAZKI ORAZ PLEŚŃ, NALEŻY WYMIENIAĆ CO 12 - 24 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZANIECZYSZCZEŃ W OCZYSZCZANYM POWIETRZU

FILTR ANTYALLERGICZNY - ZA POMOCĄ EKSTRAKTU GINKO BILOBA, USUWA WIRUSY ORAZ BAKTERIE CHOROBOTWÓRCZE TAKIE JAK LEGIONELLA - NIEBEZPIECZNE ZWŁASZCZA DLA DZIECI I NOWORODKÓW, ZAWIERA MIESZANKĄ SREBRA I APATYTU NALEŻY GO WYMIENIAĆ CO 12 MIESIĄCY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZANIECZYSZCZEŃ W OCZYSZCZANYM POWIETRZU

AKTYWNY FILTR WĄGLOWY DZIĄKI LICZNYM MIKROOTWOROM SKUTECZNIE ELIMINUJE, TOKSYCZNE GAZY I NIEPRZYJEMNE ZAPACHY, NALEŻY WYMIENIAĆ CO 12 - 24 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZANIECZYSZCZEŃ W OCZYSZCZANYM POWIETRZU

MODUŁ GENERUJĄCY JONY UJEMNE
NALEŻY CZYŚCIĆ CO 2 MIESIĄCE UŻYWAJĄC SUCHEGO BAWEŁNIANEGO PATYCZKA KOSMETYCZNEGO

Therapy Air iON został zaprojektowany z myślą o zapewnianiu komfortu obsługi i używania, dzięki czemu:

 • Doskonale Oczyszcza Powietrze

Filtr typu HEPA, pokryty substancją typu tiabendazol (rodzaj organicznego materiału o właściwościach antybakteryjnych), filtry antybakteryjne, anty-pleśniowe i inne są zaprojektowane i zainstalowane, w taki sposób, aby natychmiastowo usuwać zanieczyszczenia znajdujące się w pomieszczeniach.

 • Skutecznie Usuwa Nieprzyjemne Zapachy

Filtr usuwa szkodliwe gazy, takie jak lotne związki organiczne, formaldehydy oraz nieprzyjemne zapachy pochodzące z żywności czy papierosów. Usuwa lotne związki organiczne (toluen, benzen, ksylen, styren), formaldehyd, amoniak, kwas octowy, kwas octowy {nie usuwa dwutlenku węgla i tlenku węgla}.

 • Wytwarza Jony Ujemne (aniony)

Tworzona jest duża ilość jenów ujemnych, co sprawia, że można cieszyć się powietrzem tak świeżym jak w lesie.

 • Daje możliwość zdalnej kontroli

Dla wygody użytkownika dostarczony jest pilot.

 • Oraz możliwość wieszania na ścianie

Urządzenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby można je było powiesić na ścianie, co sprawia, że daje dobry efekt dekoracyjny.

 • Zapewnia Tryb Rytmicznego Oczyszczania

Tryb rytmicznego oczyszczania został opracowany w celu zapewnienia optymalnego krążenia powietrza wewnątrz pomieszczeń i szybkiego usuwania zanieczyszczeń.

 • Umożliwia także Cichą Pracę w Nocy (Tryb Nocny)

Urządzenie działa automatycznie w trybie cichym, tworząc nocą przyjemną atmosferę bez wydawania dźwięków.

 • Został zaprojektowany, z myślą o bezpieczeństwie Użytkowników

Urządzenie automatycznie przerywa pracę, gdy przednia pokrywa jest otwarta. Wlot/wylot powietrza jest zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i zapobiec wypadkom.

 • Zaspokaja potrzeby estetyczne każdego Użytkownika dzięki możliwości wyboru Lampki Trybu Pracy

Użytkownik może wybrać kolor lampki informującej o trybie pracy urządzenia, która znajduje się na przodzie urządzenia.

 • A dodatkowo posiada Tryb dla Dzieci

Żeby ochronić dzieci przed uczuciem zimna zmniejszona jest szybkość wypływu powietrza.

Therapy Air iON jest nowoczesny i praktyczny, a jednocześnie prosty i łatwy w obsłudze.
Daje możliwość oczyszczenia powietrza w trybie zgodnym z Państwa oczekiwaniami.

Zepter - zamawiam