Warning: file_get_contents(contents/Formularz_kontaktowy.htm): failed to open stream: No such file or directory in /domains/zepter-medical.malbork.pl/public_html/index.php on line 21
Zepter International - biuro Elbląg, Malbork

Lampa Bioptron - modele

 

Bioptron - urządzenia medyczne i rehabilitacyjne 


BIOPTRON MedAll

BIOPTRON Pro 1

BIOPTRON 2


Zestaw Kolorów BIOPTRON

Oxy Sterile Spray


Urządzenia BIOPTRON są urządzeniami medycznymi stosowanymi w domu, jak również w warunkach profesjonalnych – w szpitalach, specjalistycznych ośrodkach, centrach sportowych. Urządzenia BIOPTRON mają innowacyjną technologię i są zaprojektowane "przyjaźnie" dla każdego użytkownika. Do każdego urządzenia dostępne są statywy, które pozwalają na dogodne ustawienie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Dzięki temu każda część ciała jest łatwo dostępna do zabiegu, zapewniając użytkownikowi relaksującą i miłą kurację. Różniąc się wyłącznie wymiarami i designem, wszystkie trzy urządzenia posiadają takie same właściwości fizyko-świetlne i mają identyczny korzystny skutek dla ludzkiego organizmu.

Wszystkie urządzenia do Terapii Światłem BIOPTRON
są produkowane w Szwajcarii przez firmę BIOPTRON AG.

BIOPTRON AG jest szwajcarską firmą, która stała się członkiem Grupy Zepter w połowie lat 1990-ych. Wybitne rezultaty w dziedzinie terapii światłem są efektem badań naukowych, doświadczenia oraz potencjału fachowej wiedzy Grupy Zepter. Wyniki tych badań są ustawicznie wdrażane do produkcji Systemu Terapii Światłem BIOPTRON.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o lampach Bioptron, użyj zakładki Kontakt lub zadzwoń - 608-050-642.