Warning: file_get_contents(contents/Formularz_kontaktowy.htm): failed to open stream: No such file or directory in /domains/zepter-medical.malbork.pl/public_html/index.php on line 21
Zepter International - biuro Elbląg, Malbork

KOSMETYKI ZEPTERA

Technologicznie zaawansowane szwajcarskie kosmetyki pielegnacyjne oraz linia kosmetyków do makijażu, stworzone w oparciu o aktywne składniki, które dbają o Twoją urodę oraz zapobiegają efektom przedwczesnego starzenia się skóry, stworzone w imię troski o Twoje zdrowie i urodę.

Oficjalna strona: www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics.aspx


LA DANZA, RECEPTA NA MŁODY WYGLĄD
W tej ekskluzywnej serii Zepter Cosmetics, jak w tańcu połączono naturalne składniki, szczególnie cenne w pielęgnacji skóry. Kosmetyki linii La Danza przeznaczone są dla skóry dojrzałej. Zwalczają oznaki jej przedwczesnego starzenia się i zmęczenia. Oparte na aktywnych wyciągach roślinnych, pomagają skórze w zachowaniu lub odzyskaniu młodego wyglądu. La Danza proponuje wysokiej jakości naturalne surowce roślinne, których skuteczność została potwierdzona naukowo.

SWISSO LOGICAL, ECHINACEA ZDRADZIŁA NAM TYSIĄC I JEDNĄ TAJEMNICĘ
Linia pielęgnacyjna Swisso Logical powstała na bazie składników pochodzenia roślinnego oraz ekstraktu z echinaceii, rosnącej w Aplach. To linia, która odpowiada na potrzeby wszystkich członków rodziny: Skincare, Active Spa, Baby i Philip for Men. Swisso Logical Exxxtra make-up. To najwyższej jakości składniki, które dodadzą Twojej skórze piękna jednocześnie ją pielęgnując.

SWISS NATURE, OCHRONA TWOJEJ SKÓRY POCHODZI OD KRÓLOWEJ KWIATÓW: SZAROTKI ALPEJSKIEJ
Swiss Nature - pielęgnacja skóry i ochrona przeciwsłoneczna. Ekstrakt ze świeżej szarotki stanowi koktajl antyoksydacyjnych oraz ujędrniających substancji, które chronią przed wolnymi rodnikami wytworzonymi przez promienie UV, dym oraz zanieczyszczenie środowiska

ASTAX10, PIĘKNO, KTÓRE TKWI W TOBIE
Naturalny suplement diety o unikalnej formule, zawierający najsliniejsze znane nauce antyoksydanty: astaksantynę, luteinę i witaminę E.

SWISSO LOGICAL PHILIP FOR MEN
Unikatowa linia do pielęgnacji ciała i skóry, stworzona dla mężczyzn, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby i wymagania. Specjalne produkty kosmetyczne, zasapakajają potrzeby skóry i ochronią przed procesem starzenia się, odzwierciedlają męskie podejście do pielęgnacji. Codzienny, łatwy i szybki zabieg pielęgnacyjny dla mężczyzny, który o siebie dba.