Warning: file_get_contents(contents/Formularz_kontaktowy.htm): failed to open stream: No such file or directory in /domains/zepter-medical.malbork.pl/public_html/index.php on line 21
Zepter International - biuro Elbląg, Malbork

ZEPTER HOME ART

Czytaj więcej na: www.zepter.pl/MainMenu/Products/HomeArt.aspx


MASTERPIECE COOKART- UNIKATOWY I OPATENTOWANY PRZEZ FIRMĘ ZEPTER SYSTEM PRZEZNACZONY DO ZDROWEGO GOTOWANIA
Rewolucyjny system, umożliwiający gotowanie w systemie wielopoziomowej piramidy. Zaprojektowany tak, abyś mógł gotować bez dodawania soli, wody czy tłuszczu. Tak przygotowywana żywność zachowuje naturalny aromat, witaminy i wartości odżywcze. Ponadto potrawa jest mniej kaloryczna, zawiera mniej tłuszczu, przez co jest zdrowsza.

KOLEKCJA MASTERPIECE - DZIEŁA SZTUKI NA TWOIM STOLE
To szeroka gama dekoracji stołowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów oraz wyrafinowane przedmioty dekoracyjne, stanowiące połączenie stylu i elegancji marki Zepter.


NOŻE ZEPTER
Profesjonalnej klasy, ręcznie wykonane noże, które łączą wielowiekową tradycję, wiedzę, najwyższej jakości materiały, precyjne dzieło, pracę, dbałość i miłość do szczegółów.

VACSY - MISTRZOSTWO W PRZECHOWYWANIU ŻYWNOŚCI
Vacsy to opatentowany system przechowywania próżniowego, stosowany na całym świecie, przeznaczony do pakowania produktów spożywczych - surowych i gotowanych, dzięki któremu zachowują one naturalne właściwości i witaminy.


ZE-PRESSO CAFÉ, PRAWDZIWE WŁOSKIE ESPRESSO
Najnowszej generacji, elegancki ekspres ciśnieniowy do parzenia kawy w kapsułkach.